Familj - Karl Johan Jakobsson och Anna Maria Johansson

Familjer

Gift Make Karl Johan Jakobsson ( * 1880-08-27 + 1956-10-09 )
Gift Maka Anna Maria Johansson ( * 1880-01-22 + 1980-03-14 )
   
Händelse Datum Plats Beskrivning
Källor Notiser
Giftermål 1902-10-19    
 
  Barn
Namn Födelsedatum Dödsdatum
Edit Maria Jakobsson1903-08-301981-07-23
Karl Gunnar Jakobsson1905-05-111999-07-31
Ingrid Sofia Jakobsson1907-02-211981-04-28
Alin Margareta Jakobsson1909-01-282005-08-31
Anna Linnéa Jakobsson1911-07-121998-01-06
Johan Helmer Jakobsson1913-05-161995-03-10
Henning Algot Jakobsson1915-02-071957-11-07
Signe Elisabet Jakobsson1918-01-012010-04-27
Ester Viola Jakobsson1920-10-291992-05-03
Gustaf Martin Jakobsson1924-03-041982-03-11